מכתבי תודה

לקוחות מספרים
דן צוק

מי מאיתנו לא חפץ בגוף בריא ושרירי, וכדי להגשים את החלום הקטן ניסה אלפי שיטות להורדת המשקל, מהפרדה בין חלבונים לפחמימות ועד שתיית מרק כרוב כתחליף למזון. אבל בתזונה כמו כל תחום בחיים אין קיצורי דרך ואין הפתעות, אם הולכים...

מי מאיתנו לא חפץ בגוף בריא ושרירי, וכדי להגשים את החלום הקטן ניסה אלפי שיטות להורדת המשקל, מהפרדה בין חלבונים לפחמימות ועד שתיית מרק כרוב כתחליף למזון. אבל בתזונה כמו כל תחום בחיים אין קיצורי דרך ואין הפתעות, אם הולכים לפי "הספר" אין סיבה של נצליח. בעידן המאה 21 הליכה לפי הספר קשה שבעתיים מבעבר בגלל כל הגירוים שהתווספו לנו בתור בני אדם (גירויים קולינארים) מצד אחד וצבירת שעות נוספות על הכסא מול המחשב מצד שני.
כשהגעתי ליפית בפעם הראשונה סבלתי מכאבי בירכיים, כתפיים חולשות בעת אימונים, וחשוב מזה התאמנתי 6 פעמים בשבוע (לפעמים 2 אימונים ביום) אבל עדיין לא הצלחתי להוריד במשקל או להגיע לאיזון מסוים בהרגלי האכילה שלי.
תחילה הייתי בטוח שתוך שני מפגשים "נעלה" על הבעיות בתזונה ובפעילות שאני עושה אבל אט אט הבנתי איך במשך שנים הרסתי את הגוף ואכלתי בצורה לא מבוקרת שרק גרמה לי לחסך ולסבל בלתי מוצדק.
עם ליווי צמוד והדרכה מקצועית הן בתזונה והן בספורט הגעתי לתוצאות מדהימות. אך יותר חשוב מהתוצאות חשובה היא הדרך, בפעם הראשונה בחיי הצלחתי לעבוד על הרגלי אכילה ופעילות נכונים ובריאים מתוך הבנה והפנמה, ולא מתוך סבל וחסך במהלך השבוע, ופורקן בלתי סביר בסופש (לדוגמא אכילת עוגה שלמה בסופש כפיצוי על שבוע של עבודה בחדר הכושר).
עבודה על הרגלי תזונה היא עבודה קשה, ואחד הדברים החשובים שלמדתי בעבודה עם יפית שכשעובדים נכון אין צורך לסבול, היום לאחר שנה אין מצב שבו אני מוזמן למסעדה וכדי לא לאכול או כדי לא להשמין אני מוותר על ארוחה כזו או אחרת.
ועכשיו בנימה אישית- כל אדם אשר משלם שכר עבודה מצפה לקבל את התמורה המלאה, ואצל יפית לדעתי המקצועיות יסודיות והסבלנות והזמינות 24/7 היא חלק בלתי נפרד מהתמורה שמוענקת למטופל באשר הוא.
מרב טל

הגעתי אלייך מרחוק אחרי נסיונות אין ספור של דיאטות מכל הסוגים ומכל המינים. בפגישה הראשונה אחרי המדידות והשקילה דיברנו על יעד של 26% שומן, משהו שנראה לי מופרך לחלוטין אבל את בדרכך המיוחדת נטעת בי את הבטחון שזה אפשרי ולא...

הגעתי אלייך מרחוק אחרי נסיונות אין ספור של דיאטות מכל הסוגים
ומכל המינים.
בפגישה הראשונה אחרי המדידות והשקילה דיברנו על יעד של 26%
שומן, משהו שנראה לי מופרך לחלוטין אבל את בדרכך המיוחדת נטעת
בי את הבטחון שזה אפשרי ולא בשמים.
לאורך כל הדרך עם המון ידע מקצועי והסברים על כל התהליכים שקורים
בגוף במהלך אימון ואחרי אימון בנית לי תפריט מדויק שגרם לי להיות מאוזנת
ולא רעבה דבר שלא ידעתי שאפשר בזמן דיאטה ולא רק שאפשר אפילו אסור.
לימדת אותי שאפשר לשמור על התפריט גם בארועים חגים וחופשות כי כמו שאמרת
אלה החיים שלנו וצריך פשוט לתכנן את הארוחות.
והנה עברו להם חמישה חודשים אני מאוזנת אחוזי השומן יורדים להם גם המידות
במכנסים, אומנם אני בחצי הדרך אבל הרחוק נעשה קרוב יותר.
אודות לך לידע המקצוענות הסבלנות והאכפתיות.
      
                                                                   תודה ענקית
יוספה כהן

ברצוני להביע את תודתי והערכתי העמוקה לך ולצוות המדהים העומד לצידך.הגעתי אלייך דרך חברה טובה שטופלה אצלך והגיעה לתוצאות מדהימות, אמרתי לעצמי אני חייבת לבדוק מה כ”כ טוב שם שהיא מצליחה ואני לא…..לפני כשנה בערך התחלתי אתכן תהליך, – מטרתי...

ברצוני להביע את תודתי והערכתי העמוקה לך ולצוות המדהים העומד לצידך.
הגעתי אלייך דרך חברה טובה שטופלה אצלך והגיעה לתוצאות מדהימות, אמרתי לעצמי אני חייבת לבדוק מה כ"כ טוב שם שהיא מצליחה ואני לא…..
לפני כשנה בערך התחלתי אתכן תהליך, – מטרתי הראשונה הייתה לרדת במשקל – ללא מאמץ ומינימום ויתורים.
כמן כן לאחר מאבק של שנים במשקל, הגעתי למצב של חוסר אמונה שהדבר אפשרי היות ושנים עשיתי דיאטות דרסטיות שבהן ירדתי משמעותית אך באותה מידה גם עליתי ואפילו יותר.
מעולם לא הצלחתי לאזן את עצמי מבחינת המשקל.
הדבר המרכזי השונה בתהליך שעברתי איתכן הוא השינוי המחשבתי.
קודם כל להבין שאין כזה דבר: "דיאטה" – אלא יש שינוי בהרגלי אכילה.
לא אומרים "אסור" – אלא מותר הכול אבל במידה.
לא חושבים: "אני לא מאמינה ש…" – אלא "אני בוחרת ל…." (ולעמוד מאחורי ההחלטה בלב שלם, ללא נקיפות מצפון).
להבין שאוכל הוא סוג של פיצוי על חוסר, ולמצוא את הדרך למלא את החלל בדברים אחרים.
וכו'…וכו'…. – כל אחד והחוויה האישית שלו.